مقالات

نصب دزدگیر منزل

پنل دزدگیر گپ

نصب دزدگیر منزل که اکثر افراد بودجه لازم برای خرید دزدگیر را دارند و هنوز خیلی ها دزدگیر سنتی را انتخاب می کنند ، در صورتی که همتایان دزدگیر بی سیم نسل جدید به سرعت در حال تبدیل شدن به انتخاب برتر برای صاحبان خانه می شوند.

راهنمای زیر دقیقاً توضیح می دهد که چرا دزدگیر بی سیم راه حل امنیتی مناسب برای صاحبان خانه و حتی خانه های اجاره ای می باشد .

هزینه ها ی نصب دزدگیر منزل

هنگام خرید یک سیستم امنیتی خانگی ، مردم اغلب هزینه های نصب را در نظر نمیگیرند. خرید یک سیستم هشدار سیمی سنتی مستلزم بکارگیری یک متخصص نصب برای ادغام سیستم امنیتی با سیستم الکتریکی منزل شما است – بسته به این که اینها چقدر پیچیده هستند ، هزینه ها می توانند بالا بروند. با این حال سیستم های بی سیم از این مزیت های اصلی برخوردار هستند که یک کار ساده DIY است که بیشتر افراد می توانند خودشان را انجام دهند.

برای اینکه ایده ای در مورد اختلاف قیمت به شما ارائه دهیم ، هزینه نصب دزدگیر سیمی در یک خانه معمولی سه تخته ، از حدود 400 هزار تومان شروع می شود ولی هزینه نصب یک دزدگیر بیسیم در یک خانه معمولی سه تخته ، از حدود 300 هزار تومان شروع میشود .

پکیج دزدگیر سیم کارتی GAP G12

انعطاف پذیری 

نصب دزدگیر منزل سنتی ، میتواند بسیار پیچیده و گیج کننده باشد – بعضی اوقات باید دیوارها را سوراخ کرده و سیم کشی را ایمن کنید تا در راه قرار نگیرد. دزدگیربی سیم ، همه این مشکلات را دارد .

 تنها مشکلی که شما باید نگران آن باشید این است که اطمینان حاصل کنید که پانل کنترل مرکزی را می توان به منبع تغذیه وصل کرد و سنسورها در فاصله قابل قبولی از آن قرار گرفتند (آنها عموماً دارای برد تا 30 متر هستند که نیازها را تأمین می کند).

مزیت بزرگ دیگر برای انتخاب امنیت بی سیم این است که در صورت جابجایی منزل می توانید سیستم را با خود ببرید. این یک راه حل مناسب برای مستاجرانی است که مالکیت ندارند اما می خواهند از آرامش ذهنی که دزدگیر ارائه می دهد لذت ببرند.

پوشش

هشدارهای سیم کشی سنتی محدودیت هایی را ایجادمیکند  تا چشمی ها و سنسورها را در کجا قرار دهید. اگر در یک ساختمان قدیمی  با دیوارهای بسیار ضخیم زندگی می کنید یا می خواهید به عنوان مثال از یک ساختمان در فضای باز محافظت کنید ، گرفتن سیم به سنسور می تواند بسیار مشکل ساز باشد.

 دزدگیربی سیم این مشکل را دور می زند – می توانید حسگر را در هر کجا که بخواهید نصب کنید حتی اگر این مسئله مشکلی ایجاد کند ، می توانید یک جعبه واسطه نیز خریداری کنید که سیگنال را گسترش دهد تا بتوان سنسورها رادورتر قرار دهید. محدودیت کمتری در مورد مکانی که می توانید سنسورها را در آن قرار دهید به معنای پوشش بهتر برای تمام مناطق خانه شما است.

پیشی گرفتن از موانع

واقعیت غم انگیز این است که با پیشرفت سیستم های امنیتی ، مهارت های سارقین را در دور زدن آنها نیز انجام دهید. این امر به ویژه در مورد دزدگیرهای سیسمی نیز صادق است ، که توسط مجرمان می توان آن را به راحتی شناسایی و سپس غیرفعال کرد – فقط قطع چند سیم الکتریکی طول می کشد تا دزدگیر از کار بیوفتد .

یک سیستم امنیتی بی سیم نه تنها برای شناسایی مزاحمان بالقوه سخت تر است ، بلکه همچنین اتخاذ اقدامات بسیار آسان تر است. احتمال این وجود دارد که اگر یک سارق مهارت لازم برای هک کردن سیستم بی سیم شما را داشته باشد ، دزدگیرها توانایی و کارایی بهتری را برای ارتکاب این سارقان انجام می دهند – این به این معنی است که شما یک پیکاسو اصلی در سالن خود آویزان نکنید! در کل ، نکته مهم این است که کار سارقان را تا حد ممکن سخت کنید و گزینه بی سیم این کار را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد.

گسترش آسان

با هشدار دزدگیر بی سیم ، به راحتی می توانید سنسورهای اضافی و آشکارسازهای اضافی را برای گسترش پوشش امنیتی منزل خود اضافه کنید ، بدون آنکه مجبور شوید با یک متخصص تماس بگیرید تا مشکلات سیم کشی برق را برطرف کنید.

 با پیشرفت فناوری ، شما همچنین قادر خواهید بود سیستم خود را با طیف وسیعی از ویژگیهای تشخیص پیشرفته ارتقا دهید. در حال حاضر ، شما می توانید سنسورهای شیشه شکسته ، سنسور شوک و لرزش را اضافه کنید ، به علاوه آشکارسازهای اضطراری برای مونوکسید کربن ، سیل و آتش سوزی نیز در دسترس هستند .

چشم حرکتی دزدگیر کلاسیک FOX2

نتیجه

دزدگیربی سیم راه حل مناسبی برای امنیت خانه است – بدون سر و صدا ، انعطاف پذیر و بسیار مقرون به صرفه ، آنها به سادگی هر دلیلی را برای محافظت از ملک شما حذف نمی کنند.

جهت دیدن پکیج های دزدگیر به صفحه ما رجوع کنید .

5/5 - (2 امتیاز)
بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *